Mededelingen 6 maart 2024

ALV 14 maart
Volgende week 14 maart is de ALV. De stukken vindt je in de mededeling van vorige week en hier.
Let op: we beginnen hiermee om 19.30 u., daarna koffie, zodat we weer fris kunnen gaan zingen en er voldoende repetitietijd overblijft. Er is nog veel te doen en weinig tijd voor ons concert. Heb je a.d.h.v. de stukken nog vragen is het handig die vóór de vergadering te stellen via info@cantamusalati.nl . Dan kan het bestuur zich daarop voorbereiden, beter antwoord geven, kortom efficienter vergaderen.

Reiscommissie
Nina is de reiscommissie komen versterken, heel fijn! Er zijn interessante contacten met het Keuls Oratorium voor samenwerking en uitwisseling. Wordt vervolgd.

Auditie en repetitie Kleinkoor
Deze donderdag oefent het Kleinkoor van 19.00-19.55 u.
Voor de auditie op 21 maart voor het ‘ nieuwe’ Kleinkoor hebben zich 2 bassen, 1 tenor, 3 alten en 5 sopranen opgegeven ( de meesten ook huidige leden). De deadline was 4 maart. Het stuk dat wordt gebruikt voor de auditie is vorige week in de formele app gedeeld. Wil je dit stuk s.v.p. niet verder verspreiden, er staan nog rechten op.

Flyers voor concert
Donderdag zullen er weer nieuwe flyers voor ons concert zijn om uit te delen.

Borrel
Donderdag is weer de maandelijkse borrel. Wil een ieder iets lekkers en wat te drinken meenemen?

Overig
De oefenfiles zijn nog wat uitgebreid: van Carissimi per stemgroep en van Jommelli een link om de partij met koor te oefenen.